O nás

Stavební firma BOSA NOVA CB byla založena v září roku 1995. V témže roce byla zapsána u obchodního soudu v Českých Budějovicích do obchodního rejstříku. Firma vznikla v rámci reorganizace původní společnosti BOSA s r.o. a převzala její veškeré zakázky, závazky a zaměstnance.

Firma se přestěhovala do vlastního nově zrekonstruovaného objektu na Dobrovodské ulici, kde je kromě kanceláří vybudováno zázemí pro zaměstnance, sklady a dílna. Nedaleko sídla společnosti se nachází stavební dvůr který slouží zejména k parkování automobilů a strojů, uložení lešení, výtahů, plechových skladů, stavebních buněk a materiálu.

Na počátku vzniku firmy činil obrat 9 mil. Kč, s postupným rozšiřováním a přibíráním nových pracovníků se zvedl na 39 mil. Kč (údaj se vztahuje na rok 2001). Přestože má společnost v současné době u několika obchodních partnerů pohledávky po lhůtě splatnosti, vykazuje trvale aktivní bilanci. Tato skutečnost umožňuje firmě další rozvoj a investice do nových výrobních prostředků.

V současné době zaměstnává společnost v průměru 40 kmenových zaměstnaců a dle potřeby najímá na práce další pracovníky různých profesí.

Pro realizaci zakázek stavební výroby vlastní firma veškerá technická a výrobní zařízení.

Pro práce PSV spolupracuje společnost s osvědčenými partnery. Po dohodě je možné v rámci subdodávek spolupracovat i s firmami, které doporučí objednatel.

Vedoucí pracovníci firmy pracují dlouhobě ve stavebnictví a mají zkušenosti z provádění velkých a náročných staveb. Požadovaná kvalita a odborné technologické postupy jsou tedy zaručeny.


 
Bosanova - Zelená úsporám

Provádíme

  • kompletní dodávky staveb na klíč
  • rekonstrukce a opravy staveb
  • opravy fasád včetně zateplení
  • půdní vestavby
  • stavebně truhlářské práce
 
 

Webdesign by Lewest.cz